Форест Браун Метал-МДФ, вулиця (3 контури з терморозривом) (акційна модель) 960 пр / лів
В наявності — готові до відправки
Акція −10%
22 700 грн
19 900
грн
960×2050 мм
Ви економите 2 800 ₴
Купити (960x2050)
або зателефонуйте: (067) 609-8080
Монтаж + доставка
від 2400 ₴
По Києву. Якщо у вас вантажний ліфт — підйом безкоштовно.
Тільки доставка
800 ₴
По Києву до парадного/під'їзду, без підйому.
Важливо — передмістя
В передмістя (Буча, Ірпінь, Бровари, Вишневе та ін.) — +30 грн/км від КП.
Детальніше про доставку
Технічні характеристики
| Розміри | 960*2050 наявність по відкриванням запитуйте у менеджерів |
|---|---|
| Колір | Коричневий / дуб темний |
| Накладки | Метал/16 мм |
| Товщина металу полотна | 1,5 мм |
| Товщина полотна | 105 мм (3 контури) |
| Наповнення полотна | мінвата |
| Товщина короба | 140 мм гнутий профіль утеплений мінватою (З ТЕРМОРОЗРИВОМ) |
| Фурнітура | 3 петлі, антизрізи, ручка на розетті, євроущільнювачі, ексцентрик, поріг з нерж.сталі, чорна фурнітура. |
| Замок Верхній | Сейфовий KALE 257 |
| Замок Нижній | Циліндровий -KALE 252 |