Знижка 19% на двері в наявності Геліос Люкс термо 860 ЛІВА (з виставки ) (фанера) 860×2040 — 32 900 грн
арт. DVD-4793
В наявності — готові до відправки
Акція −19%
40 500 грн
Ви економите 7 600 ₴
32 900
грн
860×2040 мм
Купити (860x2040)
або зателефонуйте: (067) 609-8080
Монтаж + доставка
від 2400 ₴
По Києву. Якщо у вас вантажний ліфт — підйом безкоштовно.
Тільки доставка
800 ₴
По Києву до парадного/під'їзду, без підйому.
Важливо — передмістя
В передмістя (Буча, Ірпінь, Бровари, Вишневе та ін.) — +30 грн/км від КП.
Детальніше про доставку
Технічні характеристики
| Розміри | 860*2040 ЛІВА |
|---|---|
| Колір | панель ArWood, світлий горіх/зріз дерева коньячний (комплектація Люкс+терморазрив) |
| Накладки | 16 мм/10 мм |
| Товщина металу полотна | 1,2 мм |
| Товщина полотна | 110 мм (3 контури) |
| Наповнення полотна | мінвата |
| Товщина короба | 135 мм (гнутий профіль утеплений мінватою) |
| Фурнітура | 3 петлі, ручка на розетті, ексцентрик, поріг з нерж. сталі, терморозрив на рамі |
| Замок Верхній | Сейфовий_-Securemme – 2019 Ø 16 мм(Італия) |
| Замок Нижній | Циліндровий_- Securemme – 2603 Ø 18 мм (Італия) |
Підбери двері по відео