Знижка 10% на двері в наявності Кантрі, вулиця 860×2040 — 14 000 грн
арт. DVD-1486
В наявності — готові до відправки
Акція −10%
15 600 грн
Ви економите 1 600 ₴
14 000
грн
860×2040 мм
Купити (860x2040)
Також доступний розмір:
960x2040мм
14 300 грн
або зателефонуйте: (067) 609-8080
Монтаж + доставка
від 2400 ₴
По Києву. Якщо у вас вантажний ліфт — підйом безкоштовно.
Тільки доставка
800 ₴
По Києву до парадного/під'їзду, без підйому.
Важливо — передмістя
В передмістя (Буча, Ірпінь, Бровари, Вишневе та ін.) — +30 грн/км від КП.
Детальніше про доставку
Технічні характеристики
| Розміри | 860*2040 960*2040 |
|---|---|
| Доплата за 960*2040 | +300 грн |
| Колір | Зріз дерева коньячний |
| Накладки | 16/10 мм |
| Товщина металу полотна | 1,2 мм |
| Товщина полотна | 75 мм |
| Наповнення полотна | мінвата |
| Товщина короба | 85 мм (гнутий профіль, утеплений мінватою) |
| Фурнітура | 3 петлі, ручка на розетті, євроущільнювач, антизрізи, ексцентрик |
| Замок Верхній | Сейфовий тип Кедр ЗВ8-8Д (14 мм ригелі) |
| Замок Нижній | Циліндровий -Тип 257 (+1000 грн KALE 257) |
Підбери двері по відео