Знижка 10% на двері в наявності Метал-МДФ Каліфорнія вулиця срібний антік 860 ЛІВА 860×2050 — 12 900 грн
арт. DVD-3057
В наявності — готові до відправки
Акція −10%
15 400 грн
Ви економите 2 500 ₴
12 900
грн
860×2050 мм
Купити (860x2050)
або зателефонуйте: (067) 609-8080
Монтаж + доставка
від 2400 ₴
По Києву. Якщо у вас вантажний ліфт — підйом безкоштовно.
Тільки доставка
800 ₴
По Києву до парадного/під'їзду, без підйому.
Важливо — передмістя
В передмістя (Буча, Ірпінь, Бровари, Вишневе та ін.) — +30 грн/км від КП.
Детальніше про доставку
Технічні характеристики
| Розміри | 860*2050 ЛІва |
|---|---|
| Причина уцінки | невеличка подряпинка внизу двері (див фото) |
| Колір | Сірий/ Венге сірий горизонт(вулиця) |
| Накладки | Метал/16 мм |
| Товщина металу полотна | 1,5 мм |
| Товщина полотна | 70 мм |
| Наповнення полотна | мінвата |
| Товщина короба | 85 мм (Дві труби в сірому кольорі 60х40+50х25), утеплений мінватою |
| Фурнітура | 3 петлі, антизрізи, ручка на розетті, євроущільнювачі, утоплена броненакладка, зворотні планки |
| Замок Верхній | Сейфовий тип Кедр ЗВ8-8Д (14 мм ригелі) |
| Замок Нижній | Циліндровий -Тип 257 (+600 грн KALE 257) |
Підбери двері по відео