Двері в наявності Метал-МДФ Каліфорнія вулиця (терморозрив) 860×2050 — 16 500 грн
арт. DVD-441
Також доступний розмір:
960x2050мм
16 900 грн
або зателефонуйте: (067) 609-8080
Монтаж + доставка
від 2400 ₴
По Києву. Якщо у вас вантажний ліфт — підйом безкоштовно.
Тільки доставка
800 ₴
По Києву до парадного/під'їзду, без підйому.
Важливо — передмістя
В передмістя (Буча, Ірпінь, Бровари, Вишневе та ін.) — +30 грн/км від КП.
Детальніше про доставку
Технічні характеристики
| Розміри | 860*2050 960*2050 |
|---|---|
| Доплата за 960*2050 | +400 грн |
| Колір | Сірий/ Венге сірий горизонт(вулиця) |
| Накладки | Метал/16 мм |
| Товщина металу полотна | 1,5 мм |
| Товщина полотна | 70 мм |
| Наповнення полотна | мінвата |
| Товщина короба | 85 мм (Дві труби в сірому кольорі 60х40+50х25), утеплений мінватою |
| Фурнітура | 3 петлі, антизрізи, ручка на розетті, євроущільнювачі, утоплена броненакладка, зворотні планки, Терморозрив в рамі |
| Замок Верхній | Сейфовий тип Кедр ЗВ8-8Д (14 мм ригелі) |
| Замок Нижній | Циліндровий -Тип 252 (+1000 грн KALE 252) |
Підбери двері по відео