Знижка 10% на двері в наявності Метал-МДФ Осінь вулиця (без терморозриву) 860 ПРАВА (з Виставки) 860×2050 — 13 900 грн
арт. DVD-3991
В наявності — готові до відправки
Акція −10%
16 500 грн
Ви економите 2 600 ₴
13 900
грн
860×2050 мм
Купити (860x2050)
або зателефонуйте: (067) 609-8080
Монтаж + доставка
від 2400 ₴
По Києву. Якщо у вас вантажний ліфт — підйом безкоштовно.
Тільки доставка
800 ₴
По Києву до парадного/під'їзду, без підйому.
Важливо — передмістя
В передмістя (Буча, Ірпінь, Бровари, Вишневе та ін.) — +30 грн/км від КП.
Детальніше про доставку
Технічні характеристики
| Розміри | 860*2050 ПРАВА |
|---|---|
| Колір | Мідний антик/ Дуб бронзовий (вулиця) |
| Накладки | Метал/16 мм |
| Товщина металу полотна | 1,5 мм |
| Товщина полотна | 70 мм |
| Наповнення полотна | мінвата |
| Товщина короба | 100 мм (Дві труби 60х40+60х40), |
| Фурнітура | 3 петлі, антизрізи, ручка на розетті, євроущільнювачі, утоплена броненакладка, зворотні планки, НЕРЖАВІЮЧИЙ ПОРІГ |
| Замок Верхній | Сейфовий (тип Кедр ЗВ8-8Д) (14 мм ригелі) |
| Замок Нижній | Циліндровий -Тип 257 (+700 грн KALE 257) (SECUREMME +800 грн |
Підбери двері по відео