Знижка 13% на двері в наявності Метал — Метал з притвором вулиця (RAL 7024) 860 ЛІВА 860×2050 — 13 500 грн
Технічні характеристики
| Розміри | 860*2050 ЛІВА |
|---|---|
| Причина уцінки | пошкодження див фото (У 3 28,05) |
| Колір | RAL 7024 |
| Накладки | метал/метал |
| Товщина металу полотна | 1.5 мм |
| Товщина полотна | 75 мм |
| Наповнення полотна | мінвата |
| Товщина короба | 100 мм гнутий профіль (утеплений мінватою) |
| Фурнітура | 3 зовнішні петлі , ручка на Планці |
| Замок Верхній | Сувальдний Аvers 96/S6 (або аналог) |
| Замок Нижній | Циліндровий Аверс Т-52 (або аналог) |
Опис
Рама — 2 труби
*Виробник залишає за собою право вносити зміни в назви та / або конструкції, не погіршуючи при цьому функціональні характеристики виробу.
При комплектації дверей на трубі з МДФ накладками ручкой «розеткою» ціна збільшується на 500 грн.