Знижка 10% на двері в наявності НОРТОН Елегант термо 860 ЛІВА (з виставки ) (фанера) 860×2040 — 22 900 грн
арт. DVD-4786
В наявності — готові до відправки
Акція −10%
27 900 грн
Ви економите 5 000 ₴
22 900
грн
860×2040 мм
Купити (860x2040)
або зателефонуйте: (067) 609-8080
Монтаж + доставка
від 2400 ₴
По Києву. Якщо у вас вантажний ліфт — підйом безкоштовно.
Тільки доставка
800 ₴
По Києву до парадного/під'їзду, без підйому.
Важливо — передмістя
В передмістя (Буча, Ірпінь, Бровари, Вишневе та ін.) — +30 грн/км від КП.
Детальніше про доставку
Технічні характеристики
| Розміри | 860*2040 ЛІВА |
|---|---|
| Колір | панель ArWood, світлий горіх/біле дерево (комплектація Елегант+терморазрив) |
| Накладки | 12 мм/10 мм |
| Товщина металу полотна | 1,2 мм |
| Товщина полотна | 90 мм (3 контури) |
| Наповнення полотна | мінвата |
| Товщина короба | 105 мм (гнутий профіль утеплений мінватою) з терморозривом |
| Фурнітура | 3 петлі, ручка на розетті, ексцентрик, поріг з нерж. сталі, терморозрив, рама 2 кольори |
| Замок Верхній | Сейфовий_-KALE 257 (Турція) |
| Замок Нижній | Циліндровий_- KALE 252 (Турція) |
Підбери двері по відео