Знижка 16% на двері в наявності Оптима Вугілля Антискретч / біле дерево квартира 860 ЛІВА 860×2040 — 11 900 грн
В наявності — готові до відправки
Акція −16%
14 100 грн
Ви економите 2 200 ₴
11 900
грн
860×2040 мм
Купити (860x2040)
або зателефонуйте: (067) 609-8080
Монтаж + доставка
від 2400 ₴
По Києву. Якщо у вас вантажний ліфт — підйом безкоштовно.
Тільки доставка
800 ₴
По Києву до парадного/під'їзду, без підйому.
Важливо — передмістя
В передмістя (Буча, Ірпінь, Бровари, Вишневе та ін.) — +30 грн/км від КП.
Детальніше про доставку
Технічні характеристики
| Розміри | 860*2040 ЛІВА |
|---|---|
| Номенклатура | № 2597 (Р 3 1105) є невеличкі вмятини на молдінгу (див фото) |
| Колір | Вугілля Антискретч / біле дерево (гладка зсередини) |
| Накладки | 16/10 мм |
| Товщина металу полотна | 1,0 мм |
| Товщина полотна | 65 мм |
| Наповнення полотна | мінвата |
| Товщина короба | 75 мм (гнутий профіль) RAL 9005 |
| Фурнітура | 2 зовнішні петлі на 180◦, антизрізи, вічко, ручка на розетці, чорна фурнітура |
| Замок Верхній | Сувальдний Аvers 96/S6 (або аналог) |
| Замок Нижній | Циліндровий «Аpecs2800» (або аналог) |
Підбери двері по відео