Знижка 10% на двері в наявності ЛЮКС коричнева RAL 8019 Метал – МДФ (зі склопакетом) 1000*2050 ЛІВА 1000×2050 — 31 500 грн
В наявності — готові до відправки
Акція −10%
34 900 грн
Ви економите 3 400 ₴
31 500
грн
1000×2050 мм
Купити (1000x2050)
або зателефонуйте: (067) 609-8080
Монтаж + доставка
від 2400 ₴
По Києву. Якщо у вас вантажний ліфт — підйом безкоштовно.
Тільки доставка
800 ₴
По Києву до парадного/під'їзду, без підйому.
Важливо — передмістя
В передмістя (Буча, Ірпінь, Бровари, Вишневе та ін.) — +30 грн/км від КП.
Детальніше про доставку
Технічні характеристики
| Розміри | 1000*2050 ЛІВА |
|---|---|
| Колір | Коричнева 8019/Дуб золотий |
| Накладки | метал/16 мм |
| Товщина металу полотна | 1,5 мм |
| Товщина полотна | 86 мм |
| Наповнення полотна | мінвата |
| Товщина короба | 60*40 мм (труба) + 50*30 мм (труба) РАМА з термрозривом |
| Фурнітура | 3 зовншіні петлі, ручка труба |
| Замок Верхній | Сейфовий Кале 257 |
| Замок Нижній | Циліндровий Кале 252 |
Підбери двері по відео