Знижка 20% на двері в наявності Люкс Метал-МДФ, вулиця 960 ЛІВА 960×2050 — 13 900 грн
арт. DVD-3158
В наявності — готові до відправки
Акція −20%
17 300 грн
Ви економите 3 400 ₴
13 900
грн
960×2050 мм
Купити (960x2050)
або зателефонуйте: (067) 609-8080
Монтаж + доставка
від 2400 ₴
По Києву. Якщо у вас вантажний ліфт — підйом безкоштовно.
Тільки доставка
800 ₴
По Києву до парадного/під'їзду, без підйому.
Важливо — передмістя
В передмістя (Буча, Ірпінь, Бровари, Вишневе та ін.) — +30 грн/км від КП.
Детальніше про доставку
Технічні характеристики
| Розміри | 960*2050 ЛІВА |
|---|---|
| Колір | Сірий/ Антрацит (ПВХ-58) |
| Накладки | Метал/16 мм |
| Товщина металу полотна | 1,5 мм |
| Товщина полотна | 80 мм |
| Наповнення полотна | мінвата |
| Товщина короба | 90 мм (Дві труби 60х40+50х30), утеплений мінватою |
| Фурнітура | 3 петлі, антизрізи, ручка на розетті, євроущільнювачі, антизрізи, поріг з нерж.сталі |
| Замок Верхній | Сейфовий AVERS R35-S8 |
| Замок Нижній | Циліндровий -Тип 257 (+600 грн KALE 257) |
Підбери двері по відео