Знижка 20% на двері в наявності МІЛАНО зі склопакетом (з терморозривом) 960 ЛІВА 960×2050 — 29 990 грн
арт. DVD-5189
В наявності — готові до відправки
Акція −20%
37 500 грн
Ви економите 7 510 ₴
29 990
грн
960×2050 мм
Купити (960x2050)
або зателефонуйте: (067) 609-8080
Монтаж + доставка
від 2400 ₴
По Києву. Якщо у вас вантажний ліфт — підйом безкоштовно.
Тільки доставка
800 ₴
По Києву до парадного/під'їзду, без підйому.
Важливо — передмістя
В передмістя (Буча, Ірпінь, Бровари, Вишневе та ін.) — +30 грн/км від КП.
Детальніше про доставку
Технічні характеристики
| Розміри | 960*2050 ЛІВА |
|---|---|
| Причина уцінки | прим’ята панель біля замків + прим’ятий куток знизу на полотні (див фото ) У1(21.05) |
| Колір | Композит KW-004-AGS антрацит / всередині мдф + плівка Біле дерево |
| Накладки | композитна касета 16 мм/МДФ 26 мм |
| Склопакет | склопакет – тоноване скло 4 мм |
| Товщина металу полотна | 1,2 мм |
| Товщина полотна | 96 мм |
| Наповнення полотна | мінвата |
| Товщина короба | 120 мм (дві труби 60*40+60*60 мм), |
| Фурнітура | 3 зовнішні петлі, антизрізи, Чорна фурнітура, утоплена броненакладка, терморозрив на рамі (пробка 4 мм), ексцентрик, поріг з нержавіючої сталі |
| Замок Верхній | Сейфовий_-KALE 257 |
| Замок Нижній | Циліндровий_- KALE 252 + циліндр KALE |
Підбери двері по відео