Двері в наявності Прованс квартира 860×2040 — 21 900 грн
арт. DVD-232
Також доступний розмір:
960x2040мм
22 300 грн
або зателефонуйте: (067) 609-8080
Монтаж + доставка
від 2400 ₴
По Києву. Якщо у вас вантажний ліфт — підйом безкоштовно.
Тільки доставка
800 ₴
По Києву до парадного/під'їзду, без підйому.
Важливо — передмістя
В передмістя (Буча, Ірпінь, Бровари, Вишневе та ін.) — +30 грн/км від КП.
Детальніше про доставку
Технічні характеристики
| Розміри | 860*2040 960*2040 |
|---|---|
| Доплата за 960*2040 | +400 грн |
| Колір | Венге вулиця/Біле дерево вулиця |
| Накладки | 16/10 мм |
| Товщина металу полотна | 1,8-2,0 мм |
| Товщина полотна | 110 мм (3 контури) |
| Наповнення полотна | мінвата |
| Товщина короба | 140 мм (утепелене мінватою) |
| Фурнітура | 3 петлі, ручка на розетті, нічний засув, ексцентрик, утоплена броненакладка, поріг з нерж. сталі, торець полотна зашитий МДФ, БЕЗ ВІЧКА |
| Замок Верхній | Сейфовий_-KALE 252 |
| Замок Нижній | Циліндровий_- KALE 257 |
Підбери двері по відео