Знижка 4% на двері в наявності Метал-МДФ + ручка труба 960 Праві 960×2050 — 24 100 грн
арт. DVD-5209
В наявності — готові до відправки
Акція −4%
25 000 грн
Ви економите 900 ₴
24 100
грн
960×2050 мм
Купити (960x2050)
або зателефонуйте: (067) 609-8080
Монтаж + доставка
від 2400 ₴
По Києву. Якщо у вас вантажний ліфт — підйом безкоштовно.
Тільки доставка
800 ₴
По Києву до парадного/під'їзду, без підйому.
Важливо — передмістя
В передмістя (Буча, Ірпінь, Бровари, Вишневе та ін.) — +30 грн/км від КП.
Детальніше про доставку
Технічні характеристики
| Розміри | 960*2050 ПРАВІ |
|---|---|
| Колір | Сірий/ + рейки / бетон |
| Накладки | Метал/16 мм |
| Товщина металу полотна | 1,2 мм |
| Товщина полотна | 75 мм |
| Наповнення полотна | мінвата |
| Товщина короба | 75 мм (труба 60х40 + термоміст 16 мм) |
| Фурнітура | 2 петлі, ручка на розетті, євроущільнювачі, поріг з нерж. сталі. ручка труба |
| Замок Верхній | Сейфовий KALE 257 |
| Замок Нижній | Циліндровий -KALE 252 |
Підбери двері по відео