Ніка Браун Метал-МДФ коричнева, вулиця 960 пр /лів (акційна модель)
В наявності — готові до відправки
Акція −7%
15 800 грн
14 700
грн
960×2050 мм
Ви економите 1 100 ₴
Купити (960x2050)
або зателефонуйте: (067) 609-8080
Монтаж + доставка
від 2400 ₴
По Києву. Якщо у вас вантажний ліфт — підйом безкоштовно.
Тільки доставка
800 ₴
По Києву до парадного/під'їзду, без підйому.
Важливо — передмістя
В передмістя (Буча, Ірпінь, Бровари, Вишневе та ін.) — +30 грн/км від КП.
Детальніше про доставку
Технічні характеристики
| Розміри | 960*2050 ЛІВА / Праві наявність уточнюйте у менеджерів |
|---|---|
| Колір | Коричневий / дуб темний |
| Накладки | Метал/16 мм |
| Товщина металу полотна | 1,5 мм |
| Товщина полотна | 90 мм |
| Наповнення полотна | мінвата |
| Товщина короба | 100 мм гнутий профіль утеплений мінватою |
| Фурнітура | 3 петлі, антизрізи, ручка на розетті, євроущільнювачі, ексцентрик, поріг з нерж.сталі, чорна фурнітура. |
| Замок Верхній | Сейфовий тип 257 (+900 грн KALE 257) |
| Замок Нижній | Циліндровий -Тип 252 (+900 грн KALE 252) |