Знижка 10% на двері в наявності Сіті Лайт Вулиця 960 ЛІВА 960×2040 — 9 560 грн
арт. DVD-1107
В наявності — готові до відправки
Акція −10%
11 700 грн
Ви економите 2 140 ₴
9 560
грн
960×2040 мм
Купити (960x2040)
або зателефонуйте: (067) 609-8080
Монтаж + доставка
від 2400 ₴
По Києву. Якщо у вас вантажний ліфт — підйом безкоштовно.
Тільки доставка
800 ₴
По Києву до парадного/під'їзду, без підйому.
Важливо — передмістя
В передмістя (Буча, Ірпінь, Бровари, Вишневе та ін.) — +30 грн/км від КП.
Детальніше про доставку
Технічні характеристики
| Розміри | 960*2040 ЛІВА |
|---|---|
| Колір | Антрацит/Біле дерево |
| Накладки | 10/10 мм |
| Товщина металу полотна | 1,2 мм |
| Товщина полотна | 75 мм |
| Наповнення полотна | мінвата |
| Товщина короба | 75 мм (труба 60х40+полоса 2мм+термоміст 10мм) |
| Фурнітура | 2 зовнішні петлі, вічко, ручка на розетті, євроущільнювач |
| Замок Верхній | Сейфовий Avers 96/S6 |
| Замок Нижній | Циліндровий ТИП 52 (16мм ригелі) |
Підбери двері по відео